19 Srp

Chotěšovskej tvrďák 2013

Na Šumavě to bylo opět náročné. V sobotu 17. 8. 2013 se na „základně“ v Chotěšově sešla partička lidí, kamarádů, aby se zúčastnili 4.ročníku amatérského triatlonu. Team dorazil ve složení Aleš Barášek, Aleš Větrovský, Robert Edelmann, Olda Kofroň a Danča Matějková. Jako první čekalo na všechny účastníky plavání ve vychladlém rybníku Bušek 300m, po kterých následovalo kolo v dálce necelých 28km v šumavském terénu, celý závod byl zakončen 6km okruhem určeným pro běh. Aleš Barášek vstupoval do závodu jako obhájce víťezství předchozích dvou ročníků, avšak letos si „přivezl“ nelehké soupeře. Jedním z nich byl vynikající cyklista Petr Mrkáček. Po plavání vylézal z vody  jako první Ervín Landauer mladší následovaný svým tátou Ervínem starším. Hned po nich lezl Aleš Barášek a další. Dle předpokladů se projevila skvělá cyklo forma Petra Mrkáčka, který do druhého depa dorazil jako první, následovaný překvapením závodu Alešem Větrovským a na třetím místě Alešem Baráškem…..Běh byl rozhodující a Aleš Barášek dotáhl závod k vítěznému konci, následovaný Alešem Větrovským a Petrem Mrkáčkem…..v neposlední řadě je třeba zmínit i skvělé druhé místo Danči Matějkové mezi ženami. Velká gratulace. Bohužel, né všem z nás Šumavský závod svědčí…ale to sem asi moc nepatří :-) Velký dík za tento závod patří bratrům Prunerovým, kteří celou akci zajišťují a jako zázemí propůjčují svou chatu :-) Díky hoši. Kompletní výsledky naleznete zde.