22 Bře

Běžecká sezóna 2016 startuje

Již tuto neděli 27.3. odstartuje v Rožmitále pod Třemšínem již 60. ročník tradičního velikonočního běhu „Rožmitál – Březnice“. Jde o silniční závod v délce 10km. Pro mnoho závodníků je právě tento závod otvírákem běžecké sazóny….nedočkavci už byli v sobotu na  Josefském běhu v Cerhovicích :-) Rožmitálský běh vždy dokáže překvapit…pro letošek rosničky předpovídají „extrémní“ teplo, kdy rtut teplomeru muze vysplhat az k 15 stupnum. Uvidime, jak to nakonec dopadne. Tak uz to neprepalujte v treninku a v nedeli na startu ahoj :-)

 

19 Kvě

Hrady se kvalifikoval !

Hrady předvedl v sobotním závodu série Ironman 70.3 v St. Poltenu fantastický výkon. Ve své age group skončil na 5. místě. Jeho poctivá a náročná příprava vedla až ke slotu na MS ve středním triatlonu, které se koná 30.8. v Zell am See. Ano, je to neuveřitelné ale člen našeho Teamu bude na mistrovství světa. Ale Hrady, závodíš až v neděli, v sobotu budeš fandit nám, Alešovi a Petrovi ! Tomu neunikneš :-).

Fotky ze St. Poltenu jsou zde.

Více info o kvalifikačním závodu v St. Poltenu je  zde a o MS v Zell am See – Kaprun zde

06 Bře

Hrady goes to WC 70.3 !

Honza Hradecký se pokusí kvalifikovat na MS 70.3 Ironman do Zell am See. Maká neskutečně, válce, běh, plavání, to vše tak rychle, že není možné ho při běhu venku za normálních povětrnostních podmínek zahlédnout. Pouze za silného děště je po něm při běhu sucho na trati. V bazénu se nenadechuje a na válcích jezdí většinou intdoor – i když jednou se mu povedlo roztočit válce natolik, ze i s nimi odjel směr od tělocvičny na Brodskou. Více info o kvalifikačním závodu naleznete zde a o MS v Zell am See – Kaprun zde.

 

.

06 Bře

Katka a Honza na sport.cz

Podívejte se sem, sportácí tělem i duší, příkladné vzory pro ty, co váhájí či hledají odpovědi. Jednoznačně správně vybrané propagační fotografie a i zmínka o našem Teamu – děkujeme !