13 Dub

Jarní běh Dražovkou

20140412_120549_resized 20140412_120418_resizedV sobotu se uskutečnil již 29. ročník běhu Dražovkou, který byl pro letošní rok zařazen do Brdského běžeckého poháru. Ideální běžecké počasí přilákalo na start hlavního závodu 83 závodníků, mezi kterými bylo i 10 členů našeho teamu a byli jsme hodně vidět. Mezi ženami je potřeba vyzdvihnout skvělý výkon nováčka našeho teamu Katku Hradeckou, která svým soupeřkám utekla „o parník“ a s přehledem vyhrála svou katergorii a ženy celkově. Mezi ženami se neztratily ani Věra Karasová (druhá ve své kategorii) a Danča Matějková.  Muži běželi o okruh více než ženy a i zde jsme měli svá želízka v ohni, kdy Tomáš Karas obsadil vynikající 3. místo ve své kategorii a čtvrté absolutně. Za zmínku také stojí výkon Petra Dvořáka mladšího, který se tak tak nevešel „na bednu“ ve své kategorii a skončil čtvrtý…..tátovi se vedlo o něco lépe a skončil druhý ve své kategorii. Hojná účast byla i v dětských kategoriích, kde předvedla svou dominanci a s přehledem vyhrála ve své třídě Daniela Karasová. Dražovka se dá považovat za první test po zimní přípravě a ostrý start do sezóny Brdského běžeckého poháru, všichni kdo dorazili určitě nelitují a již teď se těší na další závod, kterým pro řadu z nás bude Rožmitál – Březnice. Všem „bedňákům“ ještě jednou gratulace, rychle dojezte výborné dorty a šup zpátky do přípravy :-) Ahoj v neděli na startu.