23 Bře

Příbramský aquatlon 2015

Pod taktovkou člena našeho Teamu Honzy Zikmunda se konal 1. ročník Příbramského aquatlonu. Na start se v sobotu 21. března postavilo přes 70 dětí a téměř 20 dospělých. Metry plavecké části závodu odplavaly účastnící v Příbramském aquaparku. Podle věku jim byla přidelena porce od 25ti do 400 metrů. Plavání proběhlo bez větších zádrhelů a to samé i přesun na běžeckou část závodu – ta se konala v areálu Nového rybníka. A porce opět nemalé od 300m po 5km. Běh se odehrál za ideálního počasí a všichni účastníci předvedli perfektní výkony. Strhující byly zejména výkony dětí a pak dvou velkých rivalů a zároveň kamarádů v mužské části závodů – Honzy Hradeckého a Honzy Šnebergera. Vítězem se nakonec stal Honza :-). Náš Tomáš Zikmund, který s přehledem vyhrál plaveckou čast závodu se výborně popral i s bežeckou části a obsadil tak absolutně třetí místo.
Nutno podotknout, že nápad i závod jsou výborným počinem ! Děkujeme všem organizárotům za pomoc !

Výsledky jsou k dispozici zde a fotografie zde.